kurier dla firm

Kurier InPost to sprawdzona i pewna opcja. Na rynku usług kurierskich jest znany ze swoich szybkich usług. Każdy miał choć raz styczność z Paczkomatami czy innymi usługami InPost. W większości sklepów internetowych są dostępne przesyłki właśnie z usługami tej firmy. Są one przystępne cenowo, szybkie i wygodne. Dlatego też warto wybrać kuriera InPost dla swojego biznesu. Jeśli interesuje Cię oferta dla klienta biznesowego, to koniecznie przeczytaj nas artykuł. Dowiesz się z niego wszystkiego, co istotne we współpracy z InPost!

Jak szybko kurier InPost dostarcza paczki? 

Z pewnością kluczową kwestią dla klientów biznesowych jest to, jak szybko paczki będą docierać do adresatów. Kurier InPost to połączenie dobrych cen za szybkie i sprawne usługi. Tak więc opcja Kurier Standard to dostawa w terminie D+1, co oznacza dostarczenie przesyłki już następnego dnia roboczego od nadania. To samo tyczy się Kuriera 10/12/17. Jeśli chodzi o Kurier Lokalny Standard, to tutaj gwarantowany termin doręczenia jest nawet do 5 godzin, jeśli zostanie on zamówiony przed godziną 13:00 (strefa I) lub do 12:00 (strefa II). Jest także opcja Kurier Lokalny Express i Super Express. W pierwszej ofercie paczki są dostarczane do 2 godzin dla zamówień do godziny 13:00. W drugim przypadku mamy gwarancję dostarczenia paczki od razu, gdy zostanie odebrana od nadawcy. 

Rodzaje paczek dostępnych w InPost

Oferta kurierska InPost jest rozbudowana o wiele rodzajów paczek. Mamy standardowe, niestandardowe, gabarytowe, dłużycowe i palety. Dzięki temu każdy rodzaj biznesu znajdzie tutaj odpowiadającą mu ofertę. Za przesyłki standardowe uznaje się paczki prostokątne lub kwadratowe, które nie przekraczają w żadnym miejscu 120 cm. Inaczej paczka jest uznawana za niestandardową. Jeśli chodzi o przesyłkę dłużycową, to zalicza się do niej wymiar dłuższy niż 200 cm. Nie może przekraczać 30 kg. Paczka gabarytowa to taka, której waga gabarytowa jest większa od rzeczywistej. W każdym z tych przypadków dopłaca się dodatkową opłatę za każdy rozpoczęty metr lub kilogram ponad podane normy. 

Oferta dla firm od InPost – czy warto?

Wybierając InPost zapewniamy sobie najlepsze ceny i ofertę, która zawsze zadowoli zarówno nas, jak i klientów. Warto więc postawić właśnie na tego kuriera. Z pewnością uda nam się ustalić najbardziej dogodne warunki i ceny. InPost to wiele możliwości i różnych opcji. Dzięki temu praktycznie każda branża znajdzie tutaj zadowalające oferty. Koniecznie sprawdź i skontaktuj się indywidualnie. Rzetelny, przystępny cenowo i szybki kurier to gwarancja skutecznie prowadzonego biznesu! Do wyboru jest też wiele opcji dodatkowych, które mogą jeszcze bardziej usprawnić i wspomóc naszą działalność. Mowa tu o ubezpieczeniach, dostawach przyspieszonych lub w dni wolne od pracy, a także pobrania i wiele innych. Po prostu sprawdź sam i przekonaj się, że jest tu to, czego szukasz! 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.