Strona główna
Księgowość
Tutaj jesteś

Czas na dobrych fachowców z zakresu księgowości!

28 maja 2019 kalkulator, pendrive, klawiatura


Jakiś czas temu postanowiłam postawić na swoim i otworzyć własną działalność. Wiedziałem, że wiąże się to z ogromną odpowiedzialnością i nie wszystko jestem w stanie zrobić osobiście. Wobec tego postanowiłem znaleźć odpowiednich specjalistów, którzy zajmą się optymalizacją podatkowo-finansową mojej nowej firmy. Z racji tego, że nie miałem dotychczas doświadczenia w tej kwestii postanowiłem przeszukać internet. Księgowość Bielany jak się bowiem okazało to dość skomplikowany temat, a na rynku robi się od osób, które uważają się za fachowców.

Na samym początku zdecydowałem się na mniej znaną firmę jednak od razu pożałowałem swojej decyzji. Księgowość Warszawa Bielany, którą wybrałem jednogłośnie sprawiła że wpadłem w długi i nie mogłem cieszyć się z prowadzonej działalności tak jak powinno to wyglądać. Postanowiłem pójść po rozum do głowy i zdecydować się na lepszych fachowców. W tym momencie księgowość Bielany otworzyła przede mną nowe możliwości. Znalazłem informacje o firmie Cube Account prowadzoną przez panią Katarzyna Kuszel. Dowiedziałem się od znajomych, że pracują w niej sami wysoko wyszkoleni pracownicy, a misją firmy pozostaje świadczenie profesjonalnych usług księgowych, a także merytoryczne wsparcie w optymalizacji rozwiązań podatkowych i finansowych.

Bałem się jednak, że ze względu na moje długi i dość niekorzystną przeszłość nie będą chcieli rozpocząć ze mną współpracy. Niemniej jednak, jak się okazało zarówno pani Katarzyna Kuszel, jak i jest pracownicy to fachowcy, którzy nie boją się wyzwań. Postanowili, że podejmiemy współpracę i już po kilku miesiącach mogłem odnotowywać zyski i optymalizacja podatkowa finansowa sprawiła, że rozwój mojej działalności był tylko kwestią czasu. Firma po dziś dzień zajmują się takimi elementami jak reprezentowanie klienta w urzędach w zakresie świadczonych przez kancelarię usług. Według mnie to bardzo proste rozwiązanie ja oszczędzam swój cenny czas, a fachowcy potrafią się po prostu lepiej dogadać z urzędnikami. Oprócz tego gwarantują mi wsparcie w przypadku kontroli ze strony organów administracji państwowej oraz badaniu sprawozdań finansowych przez biegłego rewidenta. Ponadto Cube Account https://cube-account.pl/o-firmie  zajął się opracowaniem polityki rachunkowości, przygotowaniem raportów i zestawień według potrzeb której nakreśliłem.

Nie należy zapominać również o takich elementach które powinny być podstawowe jak naliczanie miesięcznych zobowiązań z tytułu podatków, czy ewidencja dokumentów w księgach rachunkowych. Wszystko to otrzymałem w pakiecie od profesjonalistów i teraz mam pewność, że zakres podatkowo-finansowe mojej firmy jest prowadzony z najwyższą starannością i na doskonałym światowym poziomie. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości doskonałym rozwiązaniem tej kwestii będzie skorzystanie z możliwości kontaktu z jednym z pracowników firmy Cube Account https://cube-account.pl . Księgowość Bielany może zagwarantować ci dynamiczny rozwój twojej firmy i poszerzanie horyzontów.

GeldMarket

Redakcja Geld Market to zespół wykwalifikowanych dziennikarzy, analityków finansowych i ekspertów ekonomicznych, którzy z pasją tworzą treści na temat rynków finansowych i gospodarki. Nasz

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kalkulator, pendrive, klawiatura

Jesteś zainteresowany reklamą?

kalkulator, pendrive, klawiatura