superbet kod meczyki

Bukmacher SUPERBET ma niezwykle korzystną ofertę powitalną dla swoich graczy. Warto dowiedzieć się na jej temat nieco więcej oraz zapoznać się z możliwymi do uzyskania bonusami.

Kod promocyjny meczyki

SUPERBET kod meczyki to największy bonus powitalny od zakładu bukmacherskiego. SUPERBET przygotował dla swoich klientów szereg korzystnych bonusów, które występują w postaci pakietu powitalnego. Ich uzyskanie jest możliwe poprzez wpisanie specjalnego kodu podczas rejestrowania się w serwisie. Brzmi on: meczyki. Dzięki skorzystaniu z tego kodu możliwe jest uzyskanie najwyższego bonusu na polskim rynku.

Oferta powitalna

Przede wszystkim w celu skorzystania z szeregu bonusów oferowanych przez bukmachera SUPERBET należy zarejestrować konto w jego serwisie. Nowi gracze, którym powiedzie się proces rejestracji, będą mogli skorzystać z oferty powitalnej. W trakcie rejestracji należy obowiązkowo wpisać kod meczyki, ponieważ w przeciwnym przypadku cały proces może się nie powieść. W ofercie bukmachera można znaleźć zarówno bonus bez ryzyka, jak i bonus od depozytu.

Bonus bez ryzyka

W SUPERBET możliwe jest uzyskanie bonusu bez ryzyka o wartości 3500 złotych. Jest to jedna z najwyższych stawek oferowanych na rynku, dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z oferty powitalnej. Cieszy się ona sporą popularnością z uwagi na mundial, podczas którego chętnie są stawiane zakłady, nawet przez nowych użytkowników. Aby otrzymać ten bonus należy zarejestrować się w serwisie, ale także skorzystać z oferty bonusu od depozytu.

Bonus od depozytu

Kolejną korzyścią, jaką można uzyskać w serwisie SUPERBET, jest bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Pierwsza wpłata gracza jest podwajana przez bukmachera. Maksymalnie może on otrzymać 200 zł z tego tytułu. Dzięki temu przy wpłacie 200 zł możliwe jest obstawianie za 400 zł. Potwierdzenie chęci skorzystania z tego bonusu pojawia się przy rejestracji konta, dlatego warto na ten aspekt zwrócić szczególną uwagę. Wpłatę na depozyt należy wnieść w ciągu czternastu dni od założenia konta. Dzięki temu możliwe będzie otrzymanie bonusu.

Freebet

SUPERBET w ofercie powitalnej ma dla swoich klientów również bonus w postaci freebet-u. Jest to darmowy zakład w wysokości 35 złotych. Jego otrzymanie jest dość proste i wiąże się przede wszystkim z koniecznością założenia konta w serwisie, a także potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w promocji. Freebet w wysokości 35 złotych można otrzymać bezpośrednio po zasileniu depozytu w serwisie. Minimalna kwota tego działania to 50 złotych.

Pobranie aplikacji

Bonus powitalny można również uzyskać w serwisie za pobranie aplikacji mobilnej bukmachera. Za pobranie aplikacji oraz zalogowanie się do niej można uzyskać aż 20 złotych. Użytkownik może skorzystać z tego bonusu w ciągu siedmiu dni od wpłacenia depozytu na konto. Warunkiem tego bonusu jest także jednokrotny obrót. Kurs minimalny kuponu nie jest w tym przypadku wymagany. Obrót dostępnymi środkami należy zrealizować w ciągu dziesięciu dni od ich uzyskania.

Artykuł sponsorowany