Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Fiolki szklane – do analizatorów Beckman Coulter, Hach, Sievers, Teledyne

25 maja 2022


Badania jakości wody pod kątem występowania zanieczyszczeń są szczególnie ważne w branży farmaceutycznej, gdzie nawet najmniejsza ilość niepożądanych substancji oznacza poważny problem. Niejednokrotnie na rzetelność testów decydujący wpływ ma jakość urządzeń (analizatorów), w których prowadzone są badania, a także wykorzystywanych materiałów eksploatacyjnych. Z tego względu do przeprowadzania wiarygodnych testów jakości wody bezwzględnie powinny być używane wyłącznie najwyższej klasy fiolki szklane pochodzące od renomowanych, uznanych na rynku producentów. Pozwala to zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów pomiarowych.

Fiolki szklane do badań jakości wody

Szkło, wykorzystywane do produkcji fiolek używanych w branży farmaceutycznej do przeprowadzania analizy jakości wody, powinno być w możliwie jak największym stopniu pozbawione domieszek i zanieczyszczeń. Obecność różnego rodzaju niepożądanych związków chemicznych negatywnie wpływa na wyniki wykonywanych badań i zafałszowuje je. Dotyczy to w szczególności węgla organicznego i jego pochodnych, które w największym stopniu redukują wiarygodność testów.

Fiolki szklane z korkiem ERA Waters – najwyższa światowa jakość

Amerykańska firma ERA Waters jest niekwestionowanym światowym liderem w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów i rozwiązań wykorzystywanych w przemyśle farmaceutycznym do przeprowadzania analiz jakości wody. Gruntowne, niezależne testy porównawcze przeprowadzone w laboratorium posiadającym akredytację ISO/IEC 17025 wykazały ponad wszelką wątpliwość, że fiolki szklane 40 ml firmy ERA Waters zapewniają uzyskanie najbardziej spójnych i miarodajnych wyników badań jakości wody TOC.

Fiolki szklane z korkiem ERA Waters charakteryzują się minimalnym względnym odchyleniem standardowym (11,5%), natomiast pozostałe analizowane fiolki od innych producentów cechowały się znacznie gorszymi parametrami (odpowiednio: 19.0%, 27.0% i 40.7%). W praktyce oznacza to, że wiarygodność badań jakości wody w fiolkach ERA Waters jest najwyższa.

ITS Science – fiolki szklane do celów farmaceutycznych

Wszystkie fiolki szklane z korkiem dostępne w ofercie ITS Science to produkty najwyższej światowej klasy, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty i spełniające nawet najbardziej rygorystyczne normy stosowane w branży farmaceutycznej, a także w sektorze spożywczym czy przemyśle chemicznym. Dostępne w asortymencie ITS Science fiolki ERA Waters są produkowane wyłącznie zw szkła o minimalnej zawartości węgla organicznego (<10 ppb TOC) i posiadają certyfikat jakości wydany przez laboratorium badawcze akredytowane zgodnie z normą ISO 17025. Dzięki temu uzyskane wyniki badań jakości wody cechują się najwyższą spójnością pomiarową fiolka do fiolki.

Dostępne w ITS Science fiolki szklane 40 ml do analizatorów Beckman Coulter, Hach, Sievers i Teledyne to jedynie część oferty tej firmy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i zapoznania się z pełnym spektrum usług, produktów oraz rozwiązań dostępnych w ITS Science.

Artykuł sponsorowany

GeldMarket

Redakcja Geld Market to zespół wykwalifikowanych dziennikarzy, analityków finansowych i ekspertów ekonomicznych, którzy z pasją tworzą treści na temat rynków finansowych i gospodarki. Nasz

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

rachunki inwestycyjne
Bezpieczeństwo na budowie
Biznes bez papieru

Jesteś zainteresowany reklamą?

Biznes bez papieru